Zakladatelka Líčírna Organics Koncept Storu & Filmová a Módní Vizážistka & Vlasová Stylistka & Clean Beauty Supervisor & Aromaterapeut

Dvanáct let se podílím na proměnách lidského vzhledu a v roce 2012, donucena životní zkušeností, jsem začala více uvažovat nad tím, čemu vlastně věnuji svůj čas,

Začala jsem sledovat neblahé následky neustále se měnících trendů a nenápadné vnucování nového stylu, který ženy udělá konečně krásnější a šťastnější. Nic z toho nebyla pravda a jediný, kdo byl opravdu šťastnější, byly velké společnosti, které na touze žen dobře vypadat vydělávají. Kvůli nemoci, která zasáhla naši rodinu, jsem se začala plně věnovat i složení potravin, dopadům konzumního života na Zemi a v neposlední řadě jsem postupně přicházela i na to, co se opravdu skrývá v prostředcích, kterými se každodenně obklopujeme.

Začala jsem se vzdělávat v přírodní medicíně a v aromaterapii, chodila na přednášky prvních chemiků a doktorů, kteří se nebáli říci svůj názor. Začala jsem studovala české i zahraniční publikace týkající se neuvěřitelného potenciálu přírodních darů a zároveň i knihy věnující se dopadu syntetických a toxických látek na naše tělo i planetu.

Všechna tato zjištění byla největším hnacím motorem k vyhledávání a oslovování značek a budování vztahu s průkopníky v zeleném hnutí. Když se mi podařilo nahradit všechny pečující produkty za čisté a živé, přemýšlela jsem, jak také nahradit své pracovní nástroje, tedy líčidla, za funkční a zároveň netoxické pro tělo. Začela jsem hledat po celém světě a postupně nacházela clean beauty kosmetiku, kterou bych se nabála mít ve své výbavě i na svém těle.

Osobní zkušenost je nepřenositelná, a aby člověk poznal skutečný rozdíl, musí si přivonět, vyzkoušet texturu, pochopit rozdíl mezi živou látkou a umělou hmotou. Rok 2017 vše odstartoval a díky tomu jsem mohla přivést do čech i do své výbavy ty nejúspěšnější Clean Beauty brandy. Učit se s mimi pracovat a později je využívat i v náročné práci na filmu, na focení a v poslední řadě učit české ženy, že čiská kosmetika opravdu funguje a hlavně je bez rizika.


Jsem ráda že vám mohu předat některé své objevy a znalosti a obor vizážistiky, aromaterapie a zdraví krásně propojit v jedno.

Verča